- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- BRUSKY NA VRTÁKY
- Bruska na LEVÉ vrtáky VDG - 13L (118 - 135°)
Bruska na LEVÉ vrtáky VDG - 13L (118 - 135°)
- Novinka
- Kompletní specifikace
Bruska na LEVÉ vrtáky VDG - 13L (118 - 135°)na dotaz32 053,00 Kč/ ks26 490,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
NA OBJEDNÁNÍ
Bruska na levotočivé vrtáky:
- Profesionální nástroj na broušení LEVÝCH vrtáků
- Vhodná pro levotočivé spirálové dvoubřité vrtáky s vrcholovými úhly břitu 118 - 135°
- Jednoduché broušení břitů otáčením v poloze „W“ a středu v poloze „P“
- Bruska určená pro dvoubřité vrtáky o průměru 2 - 13 mm
- Součástí příslušenství je sada 12 ks kleštin ER20 ø2 – 13 mm
- Obsahuje příslušenství - brusný kotouč CBN - pro vrtáky HSS a HSSCo
- Možno dokoupit diamantový kotouč pro broušení tvrdokovových vrtáků
- Součástí příslušenství je kabel se zástrčkou na 220V
- TERMÍN DODÁNÍ: NA DOTAZ
| • Typ | na levé vrtáky |
| • Max. velikost kleštiny | ER20 |
| • Max. průměr broušení | 13 mm |
| • Úhel broušení | 90 - 140° |
| • Max. otáčky brusného vřetena | 5 300 ot/min |
| • Max. rozměr brusného kotouče | 80 mm |
| • Přesnost | ±0,05 mm |
| • Napájení | 220 V |
| • Rozměry D x Š x V | 286 x 133 x 155 mm |
| • Hmotnost | 8 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích







