- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- BRUSKY NA VRTÁKY
- Bruska na vrtáky do plechu VDG - 13S (165 - 180°)
Bruska na vrtáky do plechu VDG - 13S (165 - 180°)
- Novinka
- Akce
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
- Ke stažení
Bruska na vrtáky do plechu VDG - 13S (165 - 180°)skladem22 978,00 Kč/ ks18 990,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Bruska na vrtáky do plechu:
- Profesionální bruska na přeostření vrtáků do plechu
- Vhodná pro pravotočivé spirálové dvoubřité vrtáky s vrcholovými úhly břitu 165 - 180°
- Jednoduché ostření břitů otáčením v poloze „W“ a středu v poloze „P“
- Bruska určená pro dvoubřité vrtáky v průměrech 3 - 13 mm
- Součástí dodávky je sada 11 ks kleštin ER20 ø3 – 13 mm
- Příslušenství - brusný kotouč CBN - pro vrtáky HSS a HSSCo
- Příslušenství - kabel se zástrčkou na 220V
| Typ | na vrtáky 165°-180° |
| • Max. velikost kleštiny | ER20 |
| • Max. průměr broušení | 13 mm |
| • Úhel broušení | 165 - 180° |
| • Max. otáčky brusného vřetena | 5 300 ot/min |
| • Max. rozměr brusného kotouče | 80 mm |
| • Přesnost | ±0,05 mm |
| • Napájení | 220 V |
| • Rozměry D x Š x V | 286 x 133 x 155 mm |
| • Hmotnost | 8,5 kg |
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích










