- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Element 40 Permanent Magnet Rotabroach
Element 40 Permanent Magnet Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Element 40 Permanent Magnet Rotabroachna dotaz38 950,00 Kč/ ks32 190,08 Kč bez DPH
Magnetická vrtačka Element 40 Permanent Magnet Rotabroach
Magnetická vrtačka Element 40 Permanent Magnet od anglického výrobce Rotabroach je ojedinělá ve své třídě svojí výkonnou patentovanou technologii permanentních magnetů. Permanentní magnet zajistí, že váš stroj bude v bezpečí i když vypadne proud. Silný permanentní magnet udrží vrtačku Element 40 i na mnohem tenším materiálu - jen 3mm.
Magnetická vrtačka Element 40 Permanent Magnet vrtá do průměru 40mm a hloubky 50mm.
| Výkon motoru | 1200 W |
|---|---|
| Síla magnetu | 5 000 N |
| Max. průměr vrtání | 40 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 13 mm |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka, detekce správného přítlaku magnetu, mechanická spojka, CutSmart technology |
| Otáčky bez zatížení | 300 / 600 ot/min |
| Systém vnitřního chlazení | ANO |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 75 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Výhody magnetické vrtačky
- Silný permanentní magnet zvyšuje bezpečnost
- Silný motor o výkonu 1200 W
- Dvourychlostní převodovka
- Ergonomická rukojeť, oboustranná
- Pouze 13 kg
- Malý rozměr - výška 514 mm
- Snadná změna strany umístění vratidla díky rychloupínání - umožňuje ovládání z obou stran
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození
- Vnitřní chlazení
- Pevné vodítko
- Přenosný kufr a příslušenství
- Systém dvojí ochrany motoru
- Cutsmart2™ ochrana proti přetížení
Rozměry: výška 514 mm, šířka 185 mm, délka 285 mm
Rozměry magnetu: 180 x 90 mm
CutSmart™
Kromě jiného disponuje magnetická vrtačka Element 40 Permanent Magnet taky technologii CutSmart pro prodloužení životnosti a bezpečnosti nástroje. Jedinečná technologie CutSmart zvyšuje bezpečnost při práci a prodloužuje životnost vrtačky a používaných nástrojů. Ovládací panel vám indikuje, kdy je vrtačka přetěžována. CutSmart vám zaručí plynulý chod vrtačky a tím i nejrychlejší čas vrtání.











