- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Commando 35X Rotabroach
Magnetická vrtačka Commando 35X Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Commando 35X Rotabroachskladem15 650,00 Kč/ ks12 933,88 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Commando 35X Rotabroach
Skvělý poměr cena/výkon
Výkonný motor 1200 W.
Mimořádně lehká magnetická vrtačka - pouze 11 kg.
Vybaveno tepelnou ochranou proti přetížení.
Vhodné pro vrtání jádrovými vrtáky do průměru 35 mm a hloubky 50 mm.
Nejčastější využití: ocelové konstrukce, továrny, stavby a zámečnické dílny.
Maximální zdvih vřetene je 175 mm.
Parametry
| Model | Commando 35X |
|---|---|
| Výkon motoru | 1200 W |
| Síla magnetu | 10 000 N |
| Max. hloubka vrtání | 50 mm |
| Max. průměr vrtání | 35 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 13 mm |
| Ochrana stroje | tepelná pojistka, mechanická spojka |
| Otáčky bez zatížení | 650 ot/min |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Rozměry | 435 x 155 s ramenem x 245 mm s ochranným krytem |
| Hmotnost | 11 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 175 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích







