- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Commando 40 Rotabroach
Magnetická vrtačka Commando 40 Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Commando 40 Rotabroachskladem23 700,00 Kč/ ks19 586,78 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Commando 40 Rotabroach
- Kompaktní magnetická vrtačka s velkou kapacitou vrtání pro práci v terénu i v dílně.
- Plynulá regulace otáček a polohovací systém vnitřního chlazení pro vodorovné vrtání.
- Ovládací panel na zadní straně těla pro lepší přístup.
- Vodící měřítko pro snadnou kontrolu hloubky vrtání.
Rozměry: výška 510 mm, šířka 180 mm, délka 265 mm
Rozměry magnetu: 165 x 80 mm
Náš názor: "Stroj s vynikajícím poměrem cena a výkon."
Parametry
| Model | Commando 40/l |
|---|---|
| Výkon motoru | 1100 W |
| Síla magnetu | 8 000 N |
| Max. průměr vrtání | 40 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 13 mm , přes speciální redukce max 12 mm |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka |
| Otáčky bez zatížení | 270 - 610 ot/min |
| Systém vnitřního chlazení | ANO s polohovací nádobkou |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Hmotnost | 14,2 Kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 55 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích







