- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Element 100 Rotabroach s posuvným magnetem
Magnetická vrtačka Element 100 Rotabroach s posuvným magnetem
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 100 Rotabroach s posuvným magnetemskladem59 990,00 Kč/ ks49 578,51 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 100 Rotabroach s posuvným magnetem
- Největší stroj Rotabroach (výška 733 mm) s velkým průměrem a hloubkou vrtání.
- Vhodné pro vrtání do průměru 100 mm do hloubky 100 mm.
- Možnost vrtání spirálovým vrtákem nebo zahlubování.
- Element 100 nabízí i zpětný chod a možnost závitování až do M30.
- Element 100 může být dodán s posuvem na magnetu nebo s pevným magnetem.
- Silný motor 2000 W a čtyřrychlostní převodovka
- Snadná změna strany umístění vratidla díky rychloupínání - umožňuje ovládání z obou stran
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození
- Vnitřní chlazení, integrovaná nádobka na chladicí kapalinu
- Přenosný kufr a příslušenství
Řada Element používá jedinečný duální systém ochrany motoru, který prodlužuje životnost stroje a zabraňuje nežádoucímu opotřebení.
Rozměry: výška 560 -711 mm, šířka 230 mm, délka 460 mm
Rozměry magnetu: 228 x 114 mm
CutSmart™
Jedinečná technologie CutSmart zvyšuje bezpečnost při práci a prodloužuje životnost vrtačky a používaných nástrojů. Ovládací panel vám indikuje, kdy je vrtačka přetěžována. CutSmart vám zaručí plynulý chod vrtačky a tím i nejrychlejší čas vrtání.
Parametry
| Model | Element100/3 |
|---|---|
| Výkon motoru | 2000 W |
| Síla magnetu | 20 000 N |
| Max. průměr vrtání | 100 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 16 mm , 32 mm s Morse 3 |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka, detekce správného přítlaku magnetu, mechanická spojka, CutSmart technology |
| Otáčky bez zatížení | 45 - 129 / 70 - 208 / 150 - 434 / 240 - 700 ot/min |
| Pravý levý chod | ANO |
| Systém vnitřního chlazení | ANO |
| Typ upínání | weldon 19 mm, Morse 3 |
| Hmotnost | 24,8 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 200 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích










