- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Element 40 Rotabroach
Magnetická vrtačka Element 40 Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 40 Rotabroachskladem30 050,00 Kč/ ks24 834,71 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 40 Rotabroach
- Silný motor o výkonu 1200 W
- Dvourychlostní převodovka
- Malý rozměr - výška 514 mm
- Ergonomická rukojeť
- Pouze 13,65 Kg
- Snadná změna strany umístění vratidla díky rychloupínání - umožňuje ovládání z obou stran
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození
- Vnitřní chlazení
- Pevné vodítko
- Přenosný kufr a příslušenství
- Cutsmart2™ ochrana proti přetížení
Rozměry: výška 510 mm, šířka 185 mm, délka 285 mm
Rozměry magnetu: 180 x 90 mm
Parametry
| Model | RD CM/E40/3 |
|---|---|
| Výkon motoru | 1200 W |
| Síla magnetu | 10 000 N |
| Max. průměr vrtání | 40 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 13 mm |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka |
| Otáčky bez zatížení | 300 - 600 ot/min |
| Systém vnitřního chlazení | ANO |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Hmotnost | 13,65 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 75 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích








