- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Element 50 Rotabroach
Magnetická vrtačka Element 50 Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 50 Rotabroachskladem44 780,00 Kč/ ks37 008,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 50 Rotabroach
Element 50 Rotabroach bezproblémové vrtání do kovu
Magnetická vrtačka Element 50 Rotabroach patří mezi top vrtačky na trhu. Do Česka se dováží už desítky let, díky tomu je s mimi dobrá zkušenost.
Magnetická vrtačka umí vrtat jádrovými vrtáky, karbidovými vrtáky, spirálovými vrtáky. Také umí zahlubovat a v neposlední řadě závitovat.
- Silný motor o výkonu 1500 W
- Kapacita vrtání ⌀ 32mm x 35mm
- Vrtání spirálovým vrtákem, zahlubování do 30 mm
- Závitování až do M20, zpětný chod motoru
- Celková hmotnost cca 15 kg
- Ergonomická rukojeť
- Snadná změna strany umístění vratidla díky rychloupínání - umožňuje ovládání z obou stran
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození
- Vnitřní chlazení
- Přenosný kufr a příslušenství
- Systém dvojí ochrany motoru
- Ochrana proti přetížení Cutsmart 2™
Rozměry: výška 460 mm, šířka 195 mm, délka 400 mm
Rozměry magnetu: 200 x 98 mm
CutSmart™
Jedinečná technologie CutSmart zvyšuje bezpečnost při práci a prodloužuje životnost vrtačky a používaných nástrojů. Ovládací panel vám indikuje, kdy je vrtačka přetěžována. CutSmart vám zaručí plynulý chod vrtačky a tím i nejrychlejší čas vrtání.
Parametry
| Model | Element50/3 |
|---|---|
| Výkon motoru | 1500 W |
| Síla magnetu | 13 500 N |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | max 23 mm s Morse 2 |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka, detekce správného přítlaku magnetu, mechanická spojka, CutSmart technology |
| Otáčky bez zatížení | 100-265 / 200-500 ot/min |
| Systém vnitřního chlazení | ANO |
| Typ upínání | weldon 19 mm, Morse 2 |
| Hmotnost | 15,8 Kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 140 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích








