- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Element 75 Rotabroach
Magnetická vrtačka Element 75 Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 75 Rotabroachna dotaz55 100,00 Kč/ ks45 537,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Element 75 Rotabroach
Element 75 Rotabroach:
- Element 75 je nutností pro náročnější operace a vrtání větších otvorů.
- Kompaktní, odolný a přenosnější než jiné větší stroje.
- Silný 1800 W motor.
- Vhodné pro vrtání do průměru 75 mm do hloubky 75 mm.
- Možnost vrtání spirálovým vrtákem, závitování a zahlubování.
- Element 75 nabízí i zpětný chod.
- Snadná změna strany umístění vratidla díky rychloupínání - umožňuje ovládání z obou stran.
- Element 75 může být dodáván s posuvem na magnetu.
- Vnitřní chlazení.
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození.
- Dvojitá ochrana motoru.
Rozměry vrtačky: Výška 545 mm, šířka 230 mm, délka 460 mm
Rozměry magnetu: 220 x 114 mm
CutSmart™
Jedinečná technologie CutSmart zvyšuje bezpečnost při práci a prodloužuje životnost vrtačky a používaných nástrojů. Ovládací panel vám indikuje, kdy je vrtačka přetěžována. CutSmart vám zaručí plynulý chod vrtačky a tím i nejrychlejší čas vrtání.
Parametry
| Model | Element75/3 |
|---|---|
| Výkon motoru | 1800 W |
| Síla magnetu | 18 500 N |
| Max. průměr vrtání | 75 mm |
| Max. průměr spirálového vrtáku | 26 mm s Morse 3 |
| Ochrana stroje | Tepelná a mechanická pojistka, detekce správného přítlaku magnetu, mechanická spojka, CutSmart technology |
| Otáčky | 70-180 / 200-500 |
| Pravý levý chod | ANO |
| Systém vnitřního chlazení | ANO |
| Typ upínání | weldon 19 mm, Morse 3 |
| Hmotnost | 23,5 kg |
| Zdvih vrtání (max. posuv hlavy) | 185 mm |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích








