- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- MAGNETICKÉ VRTAČKY
- Magnetická vrtačka Nízkoprofilová Element 50 Rotabroach
Magnetická vrtačka Nízkoprofilová Element 50 Rotabroach
- Novinka
- Doprava ZDARMA
- Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Nízkoprofilová Element 50 Rotabroachskladem50 700,00 Kč/ ks41 900,83 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Magnetická vrtačka Nízkoprofilová Element 50 Rotabroach
Element 50 LP - Nízký profil, maximální výkon
- Nízkoprofilová magnetická vrtačka s největší kapacitou vrtání na trhu.
- Pouhých 179 mm na výšku. Hmotnost pouze 11 kg.
- 1200W motor, šest rychlostí, změna otáček pomocí potenciometru v rozmezí 250-500 ot/min.
- Průměr a hloubka vrtů až 50 mm (jádrovým vrtákem).
- Zvládá i zahlubování do 30 mm
- Vnitřní vedení kabelů snižuje riziko jejich poškození
- Vnitřní chlazení
Rozměry: výška 179 mm, šířka 100 mm, délka 329 mm
Rozměry magnetu: 192 x 82 mm
Vybaveno Cutsmart technologií pro zajištění maximální výkonnosti a životnosti stroje.
Parametry
| Model | Element 50 Low Profile 1 / Element 50 Low Profile 3 |
|---|---|
| Výkon motoru | 1200 W |
| Síla magnetu | 10 000 N |
| Max. průměr vrtání | 50 mm |
| Ochrana stroje | CutSmart Technology proti přetížení stroje |
| Otáčky bez zatížení | 250 - 500 ot/min |
| Specifikace | Vysokokapacitní vrtání v úzkých prostorách |
| Typ upínání | weldon 19 mm |
| Hmotnost | 11 kg |
| Změna pozice vratidla | ANO |
Zboží zařazeno v kategoriích







