- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- PŘÍSLUŠENSTVÍ DÍLNA, STROJE
- Upínání obrobků
- Lišty do T- drážek
- PVC záslepky pro T-drážky 18 mm, 20x 500 mm
PVC záslepky pro T-drážky 18 mm, 20x 500 mm
- Novinka
- Kompletní specifikace
PVC záslepky pro T-drážky 18 mm, 20x 500 mmskladem4 450,00 Kč/ ks3 677,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
PVC Krytky T-drážek 18 mm:
- Pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC
- Ochranná zátka se používá k zamezení průniku nečistot a špon z obrábění do T drážek stroje
- Zátky se používají dle potřeby obsluhy stroje (lze upravit na požadovaný rozměr)
- Dodáváno v balení 20x 500 mm (10 m) jednoduše upravitelné pro daný stroj
- Šetří čas úklidu strojů
- Šetří spotřebu stlačeného vzduchu
- Snižuje náklady na výrobu
| • Typ | kryt T-drážek |
| • Materiál | PVC |
| • Šířka pro T drážku | 18 mm |
| • Celková šířka | 18,5 mm |
| • Celková délka | 500 mm |
| • Výrobce | ČR |
| • Počet ks v balení | 20 ks |
| Hmotnost | 3,5 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích










