- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- PŘÍSLUŠENSTVÍ DÍLNA, STROJE
- Upínání obrobků
- Lišty do T- drážek
- PVC záslepky pro T-drážky 22 mm, 10x 1000 mm
PVC záslepky pro T-drážky 22 mm, 10x 1000 mm
- Novinka
- Kompletní specifikace
PVC záslepky pro T-drážky 22 mm, 10x 1000 mmdo 3 dnů5 960,00 Kč/ ks4 925,62 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
PVC Krytky T-drážek 22 mm:
- Pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC
- Ochranná zátka se používá k zamezení průniku nečistot a špon z obrábění do T drážek stroje
- Zátky se používají dle potřeby obsluhy stroje (lze upravit na požadovaný rozměr)
- Dodáváno v balení 10x 1 000 mm (10 m) jednoduše upravitelné pro daný stroj
- Šetří čas úklidu strojů
- Šetří spotřebu stlačeného vzduchu
- Snižuje náklady na výrobu
| • Typ | kryt T-drážek |
| • Materiál | PVC |
| • Šířka pro T drážku | 22 mm |
| • Celková šířka | ~22,5 mm |
| • Celková délka | 1 000 mm |
| • Výrobce | ČR |
| • Počet ks v balení | 10 ks |
| • Hmotnost | 3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích










