- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- ÚKOSOVAČKY
- Srážečky hran VERTEX
- Odhrotovací stroj VCF-500
Odhrotovací stroj VCF-500
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Související zboží2
Odhrotovací stroj VCF-500skladem24 309,00 Kč/ ks20 090,08 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Odhrotovací stroj:
- Vhodný pro odhrotování otřepů a srážení hran různých materiálů
- Ekonomicky optimální k přípravě součástí pro sváry
- Plynule nastavitelný požadovaný úhel sražení : 15° až 45°
- Snadné nastavení hloubky řezu od 0 – 3 mm
- Součástí je boční fréza na břitové destičky (lze 4x pootočit)
- Pracovní místo pro stroj 500 x 320 mm
- Hmotnost 28,5 kg
| • Typ | odhrotovací stroj |
| • Napájení | 220 V |
| • Výkon motoru | 0,7 KW |
| • Otáčky | 3 500 ot/min |
| • Výška úkosu | 0 - 3 mm |
| • Úhel úkosu | 15 - 45° |
| • Nástroj | fréza |
| • Vrchní kolejnice | 500 x 100 mm |
| • Spodní kolejnice | 500 x 40 mm |
| • Použití na materiál | ocel, hliník, plasty atd. |
| • Prostor pro stroj | 500 x 320 mm |
| • Hmotnost | 28,5 kg |
Související zboží 2
- Novinka
4 090,00 Kč
/
ks
3 380,17 Kč
bez DPH
4 090,00 Kč
/
ks
3 380,17 Kč
bez DPH
skladem
- Novinka
277,00 Kč
/
ks
228,93 Kč
bez DPH
277,00 Kč
/
ks
228,93 Kč
bez DPH
skladem
Zboží zařazeno v kategoriích













