- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- ÚKOSOVAČKY
- Srážečky hran VERTEX
- Odhrotovací stroj VCF-500F
Odhrotovací stroj VCF-500F
- Novinka
- Kompletní specifikace
Odhrotovací stroj VCF-500Fskladem25 652,00 Kč/ ks21 200,00 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Odhrotovací stroj:
- Vhodný pro odhrotování otřepů a srážení hran různých materiálů
- Ekonomicky optimální k přípravě součástí pro sváry
- Jednoduché nastavení hloubky řezu od 0 – 3 mm
- Součástí je boční fréza na břitové destičky (lze 4x pootočit)
- Srážení hran pod úhlem 45°
- Pracovní místo pro stroj 500 x 220 mm
- Hmotnost 29 kg
| Typ | odhrotovací stroj |
| • Napájení | 220 V |
| • Výkon motoru | 0,7 KW |
| • Otáčky | 3 500 ot/min |
| • Výška úkosu | 0 - 3 mm |
| • Úhel úkosu | 45° |
| • Nástroj | fréza |
| • Vrchní kolejnice | 500 x 40 mm |
| • Spodní kolejnice | 500 x 100 mm |
| • Použití na materiál | ocel, hliník, plasty atd. |
| • Prostor pro stroj | 500 x 220 mm |
| • Hmotnost | 29 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích











