- Produktová nabídka
- Vše pro Vaši dílnu...NÁSTROJE, NÁŘADÍ, MĚŘIDLA, BRUSIVO...
- 25 let zkušeností...
- Kovobazar
Novinky
16.03.2026
VELKÉ ROZŠÍŘENÍ SORTIMENTU 2026 !!! Vše pro Vaši dílnu...
Nově jsme do našeho Eshopu zařadili velké množství sortimentu pro Vaši dílnu, který jsme do teď dodávali na poptávku...
V sekci VŠE PRO VAŠI DÍLNU, ...
číst celé
14.01.2025
NOVINKA 2025 !!! PVC krytky T-drážek strojů a montážních stolů
Nově Vám nabízíme pomocníka pro zaslepení T-drážek obráběcích strojů z vysoce odolného materiálu PVC.
Vyrobeno v ČR
PVC Krytky T-drážek 14 mm
...
číst celé
25.09.2024
AKCE DO KONCE ZÁŘÍ, nebo do vyprodání !!!
NABÍDKA PRO ÚKOSOVAČKY B10, B15 ELECTRA, AIR
...
číst celé
- Úvod
- ÚKOSOVAČKY
- Srážečky hran VERTEX
- Přenosný odhrotovací stroj (230V) VCF-600
Přenosný odhrotovací stroj (230V) VCF-600
- Novinka
- Kompletní specifikace
Přenosný odhrotovací stroj (230V) VCF-600na dotaz8 167,00 Kč/ ks6 749,59 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
NA CESTĚ OD DODAVATELE
Odhrotovací ruční stroj:
- Vhodný pro ruční odhrotování otřepů a srážení hran delších součástí
- Ekonomicky optimální k přípravě součástí pro sváry
- Jednoduché nastavení hloubky řezu od 0 – 5 mm
- Součástí je boční fréza na břitové destičky (lze 4x pootočit)
- Srážení hran pod úhlem 45°
- Hmotnost 3,7 kg
| • Typ | odhrotovací stroj ruční |
| • Napájení | 220 V |
| • Výkon motoru | 0,62 KW |
| • Otáčky | 12 000 ot/min |
| • Výška úkosu | 0 - 5 mm |
| • Úhel úkosu | 45° |
| • Nástroj | fréza |
| • Kolejnice | 100 mm |
| • Použití na materiál | ocel, hliník, plasty atd. |
Zboží zařazeno v kategoriích









